beuken’essers in de LWV-bus

In het kader van 100 jaar LWV ging de jubileumbus op tour door Limburg. Eén van de haltes: beuken’essers bij Maastricht Aachen Airport. In deze aflevering gaat Noud Beckers, directeur van beuken’essers, in gesprek over ondernemen, advies en de toekomst van pensioen.

Hij vertelt over de grootste uitdagingen in de advieswereld, de rol van vertrouwen en doorverwijzers, en de ambitie om beuken’essers verder te laten groeien als zelfstandig adviesbureau. Ook deelt Noud zijn persoonlijke kijk op het pensioenstelsel en zijn overtuiging dat ondernemen vooral ontspannen moet zijn.

Kijk of luister mee en ontdek hoe beuken’essers vanuit begrip en overzicht richting geeft aan ondernemers en particulieren.

Delen:

Blijf op de hoogte

Blijf geïnspireerd met nieuwe inzichten en adviezen die rust en overzicht geven. Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Misschien ook intressant

Wat er met de pensioenregeling gebeurt bij een bedrijfsovername

Bij een bedrijfsovername wordt vaak uitgebreid stilgestaan bij de koopprijs, klantcontracten en operationele zaken, maar de pensioenregeling van het personeel krijgt lang niet altijd de aandacht die het verdient. Bij een share deal blijft de bestaande regeling meestal ongewijzigd, maar bij een asset deal ligt dat genuanceerder. Dit artikel legt uit wat er in beide situaties gebeurt, waar de risico’s zitten, en waarom dit onderdeel hoort te zijn van het due diligence-traject.

Lees meer

Maandag 24 augustus: tijdelijk niet bereikbaar ❌

Maandag 24 augustus zijn wij door werkzaamheden aan het stroomnet tussen 08.30 en 14.00 uur helaas niet bereikbaar. Vanaf 14.00 uur zijn we weer bereikbaar.

Iets dringends? Neem contact op via onderstaande knop en we nemen zo snel mogelijk contact met je op zodra we weer bereikbaar zijn.

@beuken’essers